Fevziçakmak Mah.Demirciefe Sokak no:52 BALÇOVA/İZMİR

Hakkımızda


 Doğal ortamları yaşanabilir hale dönüştürme becerisine sahip yegane canlı olan insan elinden çıkma yapılar, zaman içinde ilkel barınaklardan gökdelenlere patikalardan otoyollara dönüşürken çeşitli teknik ve estetik evrimlere uğramıştır. İnsanlık gelişim tarihini ve kültür evrimini günümüze taşıyan ve dolayısıyla geleceğe rehberlik eden insanlardır inşaatçılar. 
 
     İnşaat sektörüne yıllardır hizmet veren Akkoyunlu İnşaat yurt içinde bir çok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Bu yıllar boyunca kazandığı deneyim ve birikimlerini modern çalışma metodları ve yeni inşaat teknolojileri ile birleştirerek sürekli yenilenmeye önem vermiş, yürütmekte olduğu işlerde de en iyi çözümleri üretmeye öncülük etmiştir. 
 
      İnşaat müteahhitliğinde en önemli unsur insandır. Makineyi ve teknolojiyi seçmek kolaydır ancak işine ve mesleğine sevgisi ve saygısı olan kendini işine adayabilen doğru insanı bulmak çok zordur. Bundan dolayıdır ki biz deneyimli, kendisini yenileyebilen ve ekip çalışmasına önem veren işçi, mühendis ve yöneticilerden oluşan ekibimizin Akkoyunlu İnşaat’ın en büyük sermayesi olduğuna inanırız.
 
      Yüklenilen işlerde en iyi çözümün en kaliteli biçimde uygulanması , bütçe, iş programı, çevre ve iş emniyeti şartlarının eksiksiz gözetilmesi Akkoyunlu İnşaat’ın değişmez çalışma ilkeleridir. Bunların temini için gerekli inceleme, yenilenme ve eğitimler aralıksız sürdürülür. 
 
       İnşaat sektörünün büyük rekabet arzettiği ülkemizde , Akkoyunlu İnşaat dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları, yeni ve yeterli makina parkı yarattığı sinerji ile önemli rekabet avantajlarına sahiptir.
 
      Türk İnşaat Sektörünü uluslararası standartlarda temsil eden Akkoyunlu İnşaat  21. Yüzyılın küresel olguları ve talepleri çerçevesinde yaşanacak daha iyi yaşam koşulları inşa ederek seçkin ve güvenilir imaj ve markasını devam ettirecektir.